Wzory


3 komentarze:

 1. Twoje prace są niesamowite... nigdy nie widziałam tak pięknych prac ręcznie robionych. Jest tyle różności na internecie ale czegoś tak pięknego nie znalazłam. Ja od roku szydełkuję, ale gdzie mi do Ciebie... na drutach to mam plan nauczyć się dziać:) szydełkowanie to taka moja pasja... tak jak fotografia...
  Kiedyś w szkole podstawowej płakałam bo nie mogłam nauczyć się podstaw szydełkowania ze względu na leworęczność, a teraz szydełkuję... i to prawą ręką, jestem samoukiem i jak już zaczęłam szydełkować to nie wyobrażam sobie życia bez tego. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za tak piękne słowa. Jednak uważam, że w Internecie jest dużo pięknych blogów i dużo piękniejszych prac... prawdopodobnie nie dotarłaś jeszcze do nich...
   Trafiłam kiedyś na YouTube na filmik, w którym kobieta "leworęczna" dziergała jakiś schemat - byłam pełna podziwu dla Niej! Ja bym tak nie potrafiła! Z mojej obserwacji życiowej mogę śmiało napisać, iż osoby leworęczne obdarzone są jakimś siódmym zmysłem :)
   Szydełkujesz prawą ręką?! Szczerze Ciebie podziwiam, bo ja nawet nie wyobrażam sobie szydełkowania lewą ręką, nie pisząc już o próbowaniu dokonania takiego cudu... Jak tego dokonałaś?
   Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
  2. Byłam u Ciebie z rewizytą, jednak tam jeszcze pusto... Kiedy pokarzesz swoje udziergi?

   Usuń

Dziękuję bardzo, że mnie odwiedzacie i zostawiacie komentarze :) Jestem szczęśliwa i wdzięczna za każdy pozostawiony wpis. Zapraszam ponownie :)

Obserwatorzy